Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl w Warszawie oraz na wysyłanie informacji handlowych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. W każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu w dane, zgłaszanie poprawki odwołania zgody na wykorzystanie adresu e-mail w celach marketingowych.

ZAMKNIJ

aktualności

 • June 6, 2017, am Jobland.pl – współpracuje z Wojskami Armii Amerykańskiej oraz NATO.

  Od kilku miesięcy Jobland.pl współpracuje z kontrahentem operacyjnym odpowiedzialnym za techniczną obsługę Armii Amerykańskiej w Polsce.

  Więcej
 • May 10, 2017, am Wchodzi w życie nowelizacja ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

  W dniu 6 maja Prezydent podpisał ustawę o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw. Większość z wprowadzonych zmian doprecyzowuje kwestie dotychczas nieostre, które dawały możliwość obchodzenia prawa nieuczciwym pracodawcom. Wprowadzono także przepisy zwiększające ochronę prawną pracowników tymczasowych.

  Więcej
 • May 8, 2017, am Nowa strona Jobland.pl

  Witamy na nowej stronie Jobland.pl

  Więcej
 • April 6, 2017, am Parlament Europejski poparł zniesienie wiz dla obywateli Gruzji i Ukrainy.

  Parlament Europejski poparł zniesienie wiz dla obywateli Ukrainy. Ruch bezwizowy dotyczy pobytu na terenie Unii Europejskiej przez maksymalnie 90 dni w dowolnym okresie 180 dniowym, bez możliwości podjęcia pracy. Teraz powyższe rozwiązanie musi być zaakceptowane przez Redę Unii Europejskiej, co wydaje się być tylko formalnością. Jeśli państwa członkowskie nie będą blokowały tych przepisów, powinny one wejść w życie w czerwcu, 20 dni po opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym UE.

  Więcej
Wszystkie aktualności