Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

pracownik produkcji

Schönwies

REF. NO. 1792

Opis pracodawcy

HOGO GmbH – jesteśmy austriackim pośrednictwem pracy.
Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia i 1500 pracowników w Austrii oraz w Niemczech. Oferujemy prace w branży budowlanej, produkcyjnej, transportowej oraz metalurgicznej.
Zapewniamy austriacka umowę o prace, darmowe zakwaterowanie, 13 i 14 wypłatę (w budowlance opłacony BUAK).

Zakres obowiązków

produkcja oraz pakowanie wedlin
praca na 2 zmiany

Wymagania

podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego, auto do dyspozycji.

gotowsoc do pracy na 3 zmiany

Oferta dla kandydata

9,67 € brutto / godz + 10 dodatku na dojazdy
darmowe zakwaterowanie
austriacka umowa o prace
13 i 14  wyplata

Administratorem danych osobowych jest HOGO GmbH z siedzibą w Wallererstr 49, 4600 Wels , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt k.pietrzynska@hogo.cc