Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

MONTER RUR / SPAWACZ TIG

Bazylea

REF. NO. 1582

Szwajcarska Agencja A.Willi AG, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko Monter rur oraz Spawacz TIG.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Przygotowywanie materiałów do spawania,
- Montaż rur na podstawie rysunku, izometrycznego i technicznego,
- Spawanie rur metodą TIG,
- Wstępne spawanie rur, polerowanych elektrycznie sprzętem spawalniczym Orbimatic, AMI lub Polysoude,
- Blokowanie i oprawa rur.

Wymagania

 Minimum 2 letniego doświadczenia w pracach monterskich i spawalniczych,
- Umiejętności pracy z rysunkiem izometrycznym,
- Doświadczenie w pracach ślusarskich oraz montażu rur na
podstawie rysunków technicznych oraz izometrycznych,
- Umiejętność spawania TIG /141/, Elektrodą /111/,
- Znajomości techniki montażu i spawanie rur,
- Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Oferta dla kandydata

Wybranym kandydatom oferujemy:

- Praca docelowo na stałe,
- Niezbędne szkolenia,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV, Certyfikatów Spawalniczych oraz referencji w języku niemieckim w formacie pdf., rtf. lub doc. do Pani Andrea Demeter na adres E-Mail: demeterova@awilli-ag.ch / Telefon +41 (0) 76802 05 06 lub kontakt bezpośrednio przez stronę www.awilli-ag.ch.

Administratorem danych osobowych jest A.Willi AG z siedzibą w Wasgenring 94, 40-55 Basel , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt demeterova@awilli-ag.ch