Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobland.pl sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Okopowa 47/26, 01-059, w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji o ofertach pracy zamieszczonych w portalu www.jobland.pl. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania niniejszej zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Jobland.pl Sp. z o.o. pod adresem: kontakt@jobland.pl

OFERTY PRACY

MONTER RUR SANITARNYCH.

Bazylea

REF. NO. 1581

Szwajcarska Agencja A.Willi AG, www.awilli-ag.ch, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko monter rur sanitarnych.

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Przygotowywanie materiałów,
- Montaż rur na podstawie rysunku, izometrycznego i technicznego,
- Spawanie rur, Press- System, Lutowana miedź,
- Blokowanie i oprawa rur.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Minimum 2 letniego doświadczenia w pracach monterskich i spawalniczych,
- Umiejętności pracy z rysunkiem,
- Doświadczenie w pracach ślusarskich oraz montażu rur na podstawie rysunków technicznych,
- Umiejętność spawania, Press – System, Lutowana miedzi,
- Znajomości techniki montażu i spawanie rur,
- Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Oferta dla kandydata

  • Legalne zatrudnienie na szwajcarskich warunkach.
  • Pomoc koordynatora przez cały okres zatrudnienia.
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
  • Zakwaterowanie -pomoc.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności.

 Oferujemy również bezpłatne odzież roboczą i osobiste wyposażenie ochronne Bhp.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Andrea Demeter Human Resources, 0041 (0) 76 802 05 06 email: demeterova@awilli-ag.ch

Administratorem danych osobowych jest A.Willi AG z siedzibą w Wasgenring 94, 40-55 Basel , w celach związanych z procesem rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub odwołania zgody. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt demeterova@awilli-ag.ch