OFERTY PRACY

Specjalista ds. Personalnych

Opole

REF. NO. 844

ILLUSTRO od ponad 10 lat z sukcesem wspiera organizacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Oferujemy usługi z zakresu Human Resources, w tym m. in. rekrutacje pracowników, wdrażanie programów adaptacyjnych dla nowych pracowników, programy rozwojowe i ścieżki awansu zawodowego, wdrażanie programów szkoleniowych i motywacyjnych, coachingi i job treningi, budowanie efektywnych zespołów. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

Dla naszego Klienta – firmy z niemieckim kapitałem, będącej jednym z liderów w branży producentów automatyki przemysłowej, specjalizującej się w sensoryce, systemach identyfikacji radiowej RFID, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo i nadzór nad procesami przetwarzania danych osobowych oraz dbałość o ochronę danych osobowych w firmie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracownika oraz wsparcie we wdrożeniu do pracy.
  • Zakładanie, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników firmy.
  • Prowadzenie rejestru badań lekarskich (medycyna pracy).
  • Planowanie i organizowanie szkoleń oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Prowadzenie i weryfikacja ewidencji czasu pracy.
  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowych na potrzeby firmy.
  • Prowadzenie rejestru planowanych i zrealizowanych szkoleń pracowników oraz prowadzenie dokumentacji z nimi związaną.

Wymagania

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe zbieżne z zakresem obowiązków.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów dotyczącą ochrony danych osobowych i prawa pracy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, doskonała organizacja pracy własnej, wysokie zdolności interpersonalne.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Oferta dla kandydata

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz wysokie premie.
  • Pakiet korzyści socjalnych, w tym m. in. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie oraz pakiet świadczeń medycznych.
  • Praca w nowoczesnej firmie z niemieckim kapitałem, z uznaną marką o światowym zasięgu.
  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych.