Przejdź do portalu Jobland.pl  

Szukaj Grupy Uytkownicy FAQ Forum Jobland.pl Strona Gwna Zaloguj Prywatne Wiadomoci Profil Rejestracja

Szukasz pracy za granic? Znasz jzyk?
Szukaj bezporednio na Szukaj.jobland.pl
Praca w Anglii a emerytura w Polsce
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Forum Jobland.pl Strona Gwna -> Zjednoczone Krlestwo (UK: Anglia, Szkocja, Walia, NI)  
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
mowo

Doczy: 15 Lut 2011

PostWysany: Wto Lut 15, 2011 2:37 pm    Temat postu: Praca w Anglii a emerytura w Polsce Odpowiedz z cytatem

Witam.
Pracuje w Anglii juz ponad 3lata, posiadam NIN ale nie jestem zarejestrowany w WRS.
Mam pytanie, czy Home Office potrzebny bedzie przy wyliczaniu polskiej emerytury - z tego co wiem, to nie wplywa on na przyznanie lat przepracowanych w Anglii do emerytury polskiej - ale czy wplynie na doliczenie skladek ?
Wie ktos moze jakie dokumenty beda wymagane w Polsce do wyliczenia emerytury za lata przepracowane w Anglii ?
Z gory dziekuje za pomoc
p.s. prosze powstrzymac sie od glupich komentarzy cwaniakow, ktorzy juz ten temat przerabiali, bo w innych tematach ktore sa dla nich problemem wiedza tyle ile ja juz zdarzylem zapomniec.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Forum Jobland.pl Strona Gwna -> Zjednoczone Krlestwo (UK: Anglia, Szkocja, Walia, NI)  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

FAQ | Uytkownicy | Grupy | Szukaj | Rejestracja | Profil | Prywatne Wiadomoci | Zaloguj